Signováno azbukou
Koš s hříbky
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 6834
Dalí Salvador
Antika
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 6923
Hollar (Wenzel) Václav
Lodě v bouři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 13331
Klímová Lucie
Francie - Provance
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8727
Neznačeno
Příbramská madonka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10946
Fořtová - Šámalová Pavla
Mostar
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 12310
Fořtová - Šámalová Pavla
Lány 1937
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 12329
Káhira
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 13324
Fořtová - Šámalová Pavla
Z kraje Velkého Kotle
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 12321
Mucha Alfons
Clio
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7758