Bím Tomáš
Poslední kafe před L.V. (Motel)
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 18653
Černý Jan
Hlava s květinou
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10016
Nesignováno .
Zátiší
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 13789
Tocháček František
U napajedla
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 15958
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Nikl František
Tři dívky v zahradě
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 17259
Myslivec František
Cesta podél řeky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 13701
Nesignováno .
Světec s andělem
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 15303
Satra Augustin
Stavení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 16040
Anderle Jiří
Dívčí profily
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 14227