Lizner Bohumil
Letní louka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8139
Líbal František
Lužnice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8231
Signováno azbukou
Krajina s čápi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6822
Brázda Pavel
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8149
Pinkas Soběslav
Holandská žena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6359
Majer Antonín
Zimní radovánky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7811
Neznačeno
Vojenská čepice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6944
Škrabánek František
Podzimní krajina
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9195
Stretti - Zamponi Jaromír
Vila ve Fürstenberské zahradě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7779
Bílek Alois
Dívka s knihou, dcera malíře
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 11289