Konečný Josef
Procesí na mostě - velký formát
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 11524
Kodet Emanuel
Akt - torzo
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 17723
Nikl František
U rybníka
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 17254
Dalí Salvador
La Cogida y la Muerte
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 13939
Dostál Jaroslav
Potok s můstkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 7076
Janeček Ota
Zátiší s jablkem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 9604
Nesignováno .
Orientální bazar
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12039
Značeno
Bez názvu
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 17267
Beneš Vincenc
Zátiší
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 14763
Nesignováno .
Portrét belgické princezny
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 5304