Zimní aukce 2022

Kaván František
Snopy
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Číslo položky: 14096
Mervart Augustin
Podzimní krajina s rybníkem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 37 000 Kč
Číslo položky: 13551
Vácha Fernand
Zlaté rajky
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Číslo položky: 14176
Sedliský Ivan
Žena se sluncem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 14101
Jeanneney Victor Francois
Krajina s horskou řekou
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 14344
Krivoš Rudolf
Muž v krajině
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 27 000 Kč
Číslo položky: 14389
Loukota Josef
Lupič na útěku
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 26 100 Kč
Číslo položky: 14504
Neznačeno
Panna Maria Lurdská
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 14314
Nesignováno .
Říční peřeje - velký formát
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 14498
Myslbek Josef ml.
Pivoňky v čínské váze
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 14217