Lustig Gustav
Slunečnice
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 12734
Janeček Ota
Dvě vlaštovky
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 9642
Trampota Jan - označeno
Zimní vesnice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky: 10331
Nesignováno .
Poprava
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 30 200 Kč
Číslo položky: 5483
Brázda Oskar
Zátiší s houbami
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 30 100 Kč
Číslo položky: 10394
Brožík Václav
Portrét vousatého muže
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 6536
Daněk Sedláček František
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 11645
Písecký Josef (Liška)
Hradčany z Malé Strany
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5974
Bubeníček Ota
Zimní panorama- Tatry
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 5978
Fiala Josef
Tři husopasky
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 8114