Podzimní aukce 2018

Značeno FN
Stříbrný servis : 7 kusů
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Aktuální cena: 65 000 Kč
Číslo položky: 7069
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 7004
Dostál Jaroslav
Chalupa v Betlémě
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 7079
Marold Luděk
Městské schody
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 6998
Schadt Karel
Cesta zimní krajinou
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 6933
Beneš Vincenc - připsáno
Praha - Hradčany
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 7038
Signováno azbukou
Krajina s čápi
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 6822
Jiránková Ban Viktorie
Hezký sen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7008
Charvát František
Vesnice u rybníka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 6939
Nesignováno .
Svatý Kryštof s Ježíškem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Číslo položky: 7003