Holý Miloslav
Česká Rybná
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 5280
Beneš Karel
Chalupy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 7881
Schadt Karel
Olej na lepence, rozměry: 43 x 47 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 9740
Pelc Antonín
Z Martiniku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 15327
Podzimní zátiší
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 12591
Musil Leopold
U Horních Počernic
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 13388
Gromnickij Pavel Antonovič
Pražské zákoutí 1952
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 6819
Vochoč Jan
Veltrusy
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 15146
Nesignováno .
Žehnání
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 12856
Jiran Robert
Čekání na milence
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 8559