Neumann Alexander
Přítelkyně
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 12024
Nesignováno .
Děvčátko s mašlí
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 10601
Sigmund Karel Jan
Zimní radovánky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 7588
Janeček Ota
Portrét muže s ptáčkem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 6142
Nesignováno .
Svítání v lese
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 8545
Sosnovskij Arsenij Petrovič
Mořské útesy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 7064
Marold Luděk
Zima
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 11553
Akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 6530
Neznačeno
Jan Nepomucký
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 8239
Načeradský Jiří
Tři postavy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 12304