Nesignováno .
Romantická krajina s můstkem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 11304
Cína František - Jelínek
Zima
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 8525
Pradlena
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 7386
Peterka Milan
Zátiší s hyacintem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 9698
Jiřincová Ludmila
Poprsí dívky - akvarel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9809
Chochola Václav
Salvador Dalí s vejcem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 12468
Jankovcová Antonie
Planeta
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 12013
Chochola Václav
Salvador Dalí s vějířem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 12469
Příhoda Václav
Orientální motiv
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 8392
Corvin Jiří
Říční kameny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 5902