F.J. Dyck
Romantická krajina s mlýnem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 5360
Klimt Gustav
Zrcadlení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 17 600 Kč
Číslo položky: 8070
Rolín Viktor
Krajina před bouří - velký formát
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 8422
Gruber Ivan
Modré město
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5269
Mikš Joža
Starý přístav u Dubrovníku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7986
Číla Otakar
Hospodyně
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5880
Porš Gustav
Zimní krajina na Vysočině
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 8133
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Neprakta Jiří Winter
Malíř trpaslíků
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 6488
Straka Josef
Modelka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7429