Nesignováno .
Holandská Galéra
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9146
Schikaneder Jakub - označeno
Tulačka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 15012
Bauer Marius Alexander Jacques
Kytice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 12993
Kirnig Alois
Krajina se splavem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 6304
Feuerbach Anselm
Láska nebeská
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 9491
Zapadlík Václav
Z 5 Expres
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 38 100 Kč
Číslo položky: 15111
Sýkora Gustav
Žně
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Číslo položky: 11721
Hassenteufel Hans
Poodhalená dívka z Orientu
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Číslo položky: 10588
Pospíšil Jan Bohumil
Pohled na Prahu - 130 x 200 cm
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Číslo položky: 9358
Mucha Alfons
Polibek jara
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Číslo položky: 15585