Nesignováno .
Vysoké Tatry
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 9981
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12817
Nokturno - Velký formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 11569
Rolín Viktor
Po bouři
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13300
Nesignováno .
Srnec - Opočno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 13444
Plocek Vilém
Na širém moři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12772
Janeček Ota
Červený pláček 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 9805
Autor nezjištěn
Dívka na břehu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 5276
Treuchel Josef
Deštivá nálada
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 12666
Boštík Václav
Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 12638