Neprakta Jiří Winter
PF 1983
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky: 16062
Poloakt dívky se džbánem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky: 12510
Hudeček František
Noční chodec
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky: 17593
Nesignováno .
Zátiší s rumem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky: 17974
Warhol Andy
1 Dollar
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky: 16388
Bílek Alois
Dívka v sadu
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 400 Kč
Číslo položky: 11288
Paderlík Arnošt
Ředkvičky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 200 Kč
Číslo položky: 15332
Oliva Viktor
Gentleman na Malostranském náměstí
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 11 200 Kč
Číslo položky: 9991
Neznačeno
Buddha Šákjamuni
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 200 Kč
Číslo položky: 7880
Bergr Věroslav
Český Krumlov
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 11 100 Kč
Číslo položky: 15718