Maran S. G.
Bohaté zátiší
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 9771
Neznačeno
Příbramská madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 8873
Moravec Alois
Vesnice s májkou
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 9461
Warhol Andy
Pelé
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 11685
Nesignováno .
Romantická krajina s můstkem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 11304
Cína František - Jelínek
Zima
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 8525
Pradlena
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 7386
Peterka Milan
Zátiší s hyacintem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 9698
Jiřincová Ludmila
Poprsí dívky - akvarel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9809
Jankovcová Antonie
Planeta
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 12013