Kvetoucí louka - velký formát
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14917
Mánes Josef
Pouštění draka
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 10256
Neznačeno
Florentský rám - zrcadlo
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 17711
Skorka Lauko Jan
Hrabání sena
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12497
Emma Destinová - velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15033
Nesignováno .
Dům u řeky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14315
Istler Josef
Kompozice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 6379
Svoboda Jaroslav
Lesní stezka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 5308
Passig Benedikt
Cesta do kraje
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15001
Liesler Josef
Rybářské loďky
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 8755