Skála Vít
Cesta mezi poli
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 16617
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou I
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13989
Warhol Andy
The screem - green
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 11582
Schadt Karel
Moře - velký formát
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 14516
Židlický Jiří
Morčáci chocholatí
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13456
Nesignováno .
Požehnání
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 9364
Horník Lánský František
Tři mušketýři
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13747
Chagall Marc
Kresba k bibli
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 16945
Reinfuss Eduard Lengyel
Dva husaři na koních
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 10564
Teige Karel - připsáno
Abklatsch 17
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 16640