Neznačeno
Vojenská důstojnická čáka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6942
Nesignováno .
Sv. Baulus
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 8350
Augusta Antonín
Plachetnice
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 6009
Jiroudek František
Kůň
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 10833
Šíma Ladislav
Čtenářka
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 9963
Jaroš Bohumil
Krajina s hradem a husopaskou
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 12053
Sulek Svatopluk
Nábřeží
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 7337
Zábranská-Sychrová Jarmila
Seminářská zahrada
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 9454
Autor nezjištěn
Bohaté zátiší
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 10423
Nesignováno .
Lovecká scéna
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 11312