Katzy malíř
Dvě zimní krajiny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7979
Wiesner Adolf
Muž v taláru
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 5922
Nesignováno .
Móda 16 - 20 století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8097
Rychlík Viktor Jan
Práce na poli
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 6726
Nesignováno .
Krajina se smrky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8033
Větrný mlýn
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8034
Häring Josef
Pohled do údolí
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8280
Kantorek Pavel
Vtip - Pes a myš
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 5646
Kobliha František
Lesní potok
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 6955
Jiránková Ban Viktorie
Hezký sen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7008