Mikš Joža
Starý přístav u Dubrovníku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7986
Číla Otakar
Hospodyně
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5880
Porš Gustav
Zimní krajina na Vysočině
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 8133
Nestler-Laux Marie
Holandské pobřeží
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 6951
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Neprakta Jiří Winter
Malíř trpaslíků
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 6488
Straka Josef
Modelka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7429
Nesignováno .
Holandský motiv
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7635
Milly Dezider
Slovenská vesnice
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Číslo položky: 7890
Born Adolf
Kočičí král
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 16 200 Kč
Číslo položky: 6675