Anderle Jiří
Básník a filosof
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10908
Fiala Josef
Ženy u rybníčku
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 14754
Černý Jan
Hlava s květinou
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10016
Nesignováno .
Zátiší
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 13789
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Myslivec František
Cesta podél řeky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 13701
Kaván František
Chalupa v zimě
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 7745
Anderle Jiří
Dívčí profily
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 14227
Warhol Andy
Ladies and gentlemen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 6155
Zeyer Angelo Jan
Čertovka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10400