Škrabánek František
Z Herálce
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 9187
Šafář Václav
Cesta mezi stromy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7929
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7729
Pelc Antonín
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8916
Nesignováno .
Myslivec na lovu
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 9967
Warhol Andy
Revolver
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 6967
Kreisinger Václav
Koupání - velký formát
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8690
Krajina s mostem - velký formát
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 11365
Pavlík Václav
Růže
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 7268
Alte Zinnkaraffe Alte Probe
Cínová karafa
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10705