Nesignováno .
Španělka s vějířem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12806
Saudek Jan - označeno
Harém - nahé panny
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 19393
Prüll Emanuel
Parní loď
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 16858
Bubeníček Ota
Zimní slunko v lese
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 6133
Hůrka Otakar
Cesta u božích muk
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 18076
Bubeníčková Heda
Panorama Tater
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 5983
Jiroudek František
Pierot
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 17817
Horejc Jaroslav
Dívka s hroznem
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12542
Číla Otakar
Potok
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 9333
Nesignováno .
Husitský tábor
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 15790