Podzimní aukce 2022

Neznačeno
Bez názvu
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 16468
Braunerová Zdenka
Koně na Kampě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 15953
Nesignováno .
Andělé
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 15944
Béla Iványi Grünwald
Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 16241
Nesignováno .
Apoštol Pavel
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 15867
Mracký František
Pohled na Klatovy
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 15916
Votruba Jaroslav
Předjaří nad lesy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 16249
Jaroš Bohumil
Pohled na hrad
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky: 16475
Zrzavý Jan
Čtyři loďky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky: 16236
Konečný Josef
Povoz na poli
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky: 15995