Liesler Josef
Staré město
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 18152
Sigmund Karel Jan
Chalupa s potokem
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 7700
Havelka Roman
Stavení v zimě
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 8230
Nesignováno .
Španělka s vějířem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12806
Saudek Jan - označeno
Harém - nahé panny
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 19393
Prüll Emanuel
Parní loď
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 16858
Bubeníček Ota
Zimní slunko v lese
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 6133
Hůrka Otakar
Cesta u božích muk
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 18076
Bubeníčková Heda
Panorama Tater
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 5983
Jiroudek František
Pierot
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 17817