Liebermann Max
Muž s knihou
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 7113
Slavíček Zbyněk
Postavy - Velký formát
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9002
Hanák Miroslav
Pávi
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9297
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9848
Neznačeno
Hodiny - (altdeutsch)
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15956
Fiala Josef
Pasačka
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13668
Augusta Antonín
Kvetoucí alej
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15288
Brunner Antonín
Svítání nad mořem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12846
Slavíček Antonín - okruh
Stromovka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13054
Slavíček Antonín - okruh
Chrám svatého Víta
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 16353