Nesignováno .
Svatý Kryštof s Ježíškem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Číslo položky: 7003
Hudeček Antonín
Lesní rokle
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Číslo položky: 10406
Nesignováno .
Barokní kytice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Číslo položky: 13991
Hassmann Karl Ludwig
Bitva - Velký formát
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 15040
Lolek Stanislav
Bažanti u lesa
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 14568
Mareček Bohumil
Ranní toaleta
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 13561
Nesignováno .
Židovská svatba
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 8831
Špillar Karel
Oslava vinobraní
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 43 500 Kč
Číslo položky: 15638
Neznačeno
Pároví andělé - světlonoši
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Číslo položky: 13002
Lehoučka Josef
Tvary
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Číslo položky: 14673