Vasarely Victor
Muž a slunce
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Aktuální cena: 19 000 Kč
Číslo položky: 6855
Jaroslav "Jerry" Gebr
Písek
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 19 000 Kč
Číslo položky: 5817
Jansa Václav
Pobřežní skála
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 6030
F.J. Dyck
Romantická krajina s mlýnem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 5360
Gruber Ivan
Modré město
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5269
Číla Otakar
Hospodyně
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5880
Nestler-Laux Marie
Holandské pobřeží
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 6951
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Neprakta Jiří Winter
Malíř trpaslíků
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 6488
Straka Josef
Modelka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7429