Hudeček Antonín
Lesní rokle
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 46 000 Kč
Číslo položky: 10406
Nesignováno .
Barokní kytice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Číslo položky: 13991
Mareček Bohumil
Ranní toaleta
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 13561
Nesignováno .
Židovská svatba
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 8831
Drtikol František
Negativ - Dva akty na skále
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 44 000 Kč
Číslo položky: 14219
Neznačeno
Pároví andělé - světlonoši
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Číslo položky: 13002
Nejedlý Karel
Lesní tůň
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Číslo položky: 6484
Krejsa Josef
Pasáčci v krajině
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Číslo položky: 12719
Karas Karel
Hutě
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 42 000 Kč
Číslo položky: 14475
Macoun Gustav
Trosky za úplňku - Velký formát
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Číslo položky: 10959