Jarní aukce 2021

Značeno
Pes - foxteriér
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 10948
Neznačeno
Keramický korbel 3 litry
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky: 10942
Neznačeno
Příbramská madonka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10946
Yayoi Kusama
Žlutá dýně ( pumpkins)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 12555
Kutálek Jan
Don Quijote a Sancho Pancha
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 11306
Horejc Jaroslav
Dívka s hroznem
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12542
Lankáš Julius
Kameník
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12447
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Paderlík Arnošt
Ležící akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12539
Kučera Václav
Svítání nad rybníkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 12377