Letní aukce 2019

Neznačeno
Secesní váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Číslo položky: 8764
Klímová Lucie
Francie - Provance
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8727
Pelc Antonín
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8916
Neznačeno
Sloupkové hodiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8858
Kreisinger Václav
Koupání - velký formát
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8690
Mecl Lubomír
Jaro
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8710
Rolín Viktor
Podvečer
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8577
Vaca Karel
Domy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 8819
Nesignováno .
Dva voskové portréty
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 8286
Nesignováno .
Černá madona Svatotomská
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 8833