Beneš Karel
Chalupy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 7881
Schadt Karel
Olej na lepence, rozměry: 43 x 47 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 9740
Podzimní zátiší
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 12591
Gromnickij Pavel Antonovič
Pražské zákoutí 1952
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 6819
Nesignováno .
Žehnání
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 12856
Jiran Robert
Čekání na milence
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 8559
Jiran Robert
Poslední sklenka
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 8560
Srncová Emma
Námluvy nad Prahou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 11211
Emler František
U okna
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 8246
Barazi Ivana
Erotická víla
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 11479