Bubeníčková Heda
Štola pod Tatramy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5980
Kuba Ludvík
Kravka s povozem
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8575
Kamenický Josef Jiří (A.Lískovec)
Výlov - Hrusický rybník
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 17702
Ronovský František
Odpočívající chlapec
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 6117
Nesignováno .
Svatý Josef
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 7753
Csordák Ludvík - označeno
Krajina s horskou řekou
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8783
Anderle Jiří
22 x dívka
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 16508
Anderle Jiří
Mysterium času
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 16510
Bubeníček Ota
U rybníčku
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 8112
Malý Václav
Děvče v chodském kroji
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 15349