Svoboda Jan
Hvězdné nebe
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15548
Benda Jan
Zátiší
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 11998
Preuss Emil
Putty s motýlkem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13549
Banksy
I'm just playing
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 11652
Michl František
Zima na vsi
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15052
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou II
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13990
Švabinský Max
U stavu - Rozměrný formát
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9236
Vlach Oldřich
Žně - velký formát
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15218
Nesignováno .
Portrét muže ve slaměném klobouku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 5684
Apollonas Soben
Jiný svět
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14304