Bresslern-Roth Norbertine
Vlci
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8343
Vožniak Jaroslav
Lité laky
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 11407
Štursa Jan
Dar nebes a země
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8542
Svoboda Jan
Setkání královen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 15562
Němeček Václav
U Štítkovských mlýnů
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 8900
Neznačeno
Řezaná konzole s girlandou I
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13989
Warhol Andy
The screem - green
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 11582
Schadt Karel
Moře - velký formát
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 14516
Židlický Jiří
Morčáci chocholatí
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 13456
Nesignováno .
Požehnání
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 9364