Nechleba Vratislav
Alegorie vítězství
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 12759
Konečný "Bimba" Bohumil
Divoký hřebec
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 14120
Rolín Viktor
Krajina s jezdci
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 12717
Nesignováno .
Parník Vyšehrad u Vyšehradu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 12858
Bokšay Jozef
Cesta ke zvonici
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10025
Neznačeno
Florentský rám
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10239
Macoun Gustav
Kameničky
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 14588
Kristofori Jan
Podzim
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 15256
Warhol Andy
Mona Lisa - Black on gold
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 10800
Beneš Vincenc
Zátiší s kyticí a jablky
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 7907