Vánoční aukce 2019

Středomořský motiv
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9845
Kamenický Josef Jiří (A.Lískovec)
Pocestný
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9744
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9848
Janeček Ota - připsáno
Zelené jezírko
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 9746
Schadt Karel
Olej na lepence, rozměry: 43 x 47 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 9740
Nesignováno .
Praha před dokončením chrámu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9707
Mašek Jaroslav
Chlapec v kloboučku
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 9733
Mrkvička Otakar
Koupel
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 9838
Lesní tůně
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky: 9735
Stretti - Zamponi Jaromír
Vila ve Fürstenberské zahradě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 7779