Vánoční aukce 2019

Glückselig Josef
Mokřiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9499
Jakesch Alexander
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Číslo položky: 9777
Hoplíček František
Muž a žena při žních
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 9572
Nesignováno .
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9849
Středomořský motiv
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9845
Kamenický Josef Jiří (A.Lískovec)
Pocestný
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9744
Nesignováno .
Portrét dámy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 9848
Janeček Ota - připsáno
Zelené jezírko
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 9746
Schadt Karel
Olej na lepence, rozměry: 43 x 47 cm
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 9740
Beneš V.
Letní dům
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 9737