Galofré Baldomero
Portrét Antonie Zarate
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 7749
Nesignováno .
Dva obrazy - Girlandy s květy a ovocem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 10538
Warhol Andy
Venuše v modrofialové
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 10994
Emler František
Sběrači brambor
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 7157
Laszlo Neogrady - označeno
Zimní les s řekou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 9390
Bauch Jan
Ženský akt
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 6184
Born Adolf
Svatební
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 8060
Nowak Willi
Cesta k moři
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 6241
Hundertwasser Friedensreich
Lodě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 8742
Vele Ladislav
Kozákov - velký formát
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 11568