Svoboda Josef
Sklizeň před bouří
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 17627
Mezerová Winterová Julie
Pivoňky - velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 17171
Emler František
Setkání u kříže
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 11605
Konečný "Bimba" Bohumil
Cowboy a tanečnice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 14121
Neznačeno
Zrcadlo v řezaném rámu
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10238
Štolovský Zbyněk
Vysoká pec v Třinci
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 15983
Hůrka Otakar
Zimní chalupy
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 10329
Nesignováno .
Holandský motiv
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 7635
Giacometti Alberto
Žena
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 17670
Neznačeno
Hodiny - staroněmecké
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 17000