Černý Jan
Hlava s květinou
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10016
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Kaván František
Chalupa v zimě
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 7745
Warhol Andy
Ladies and gentlemen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 6155
Zeyer Angelo Jan
Čertovka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 10400
Lebeda Otakar
Hluboké údolí - Krkonoše
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 6364
Tichý František
Poslední kočár
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 7577
Procházka Jaro
Stromovka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 6417
Forman Pavel
Rozkvetlá louka - velký formát
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 11244
Guba Rudolf
V přístavu
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 11249