Vánoční aukce 2019

Neznačeno
Jatagan
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 9760
Lhoták Kamil
Motorka PF 76
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 9712
Janeček Ota
Jaro
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 9729
Černý Jaroslav
Podvečerní krajina
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9506
Neznačeno
Šavle francouzská
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9754
Suchý Jiří
Tanec
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9714
Nesignováno .
Praha před dokončením chrámu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9707
Značeno
Meč s mosaznou rukovětí
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9758
Kodet Kristian
PF 2000
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 9713
Značeno
Šavle č.182
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 9759