Zimní aukce obrazů 2019

Beneš Karel
Řeka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7991
Značeno na dně
Dračí váza 19. stol
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 7798
Mánes Josef
Jitro
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Číslo položky: 7695
Zeman Jiří
Vzácné místo
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 7342
Hlavsa Oldřich
Pohled do kraje
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 7778
Nesignováno .
Dle Uprky - Pouť u sv. Antoníčka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8036
Soukup František
Křivoklát
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 7166
Kadeřábek Pavel
Řeka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 7701
Neapol
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 7794
Coufal Bohuslav
Český Krumlov, vchod na věž
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky: 7362