Červnová 2022

46 Fišera
Zátiší s dýmkou
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 5206
Benda Břetislav
Dívčí akt
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky: 15317
Štursa Jan
Píseň hor
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15328
Velan Leopold
Šohaj a Galánka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 15319
Kochendörfer Friedrich Wilhelm
Dívčí busta s křížkem
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 15316
Nesignováno .
Adam
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 15320
Lidický Karel
Dívka - vzpomínka II.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 15314
Formánek František
Chrt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky: 15634
Neznačeno
Šlechtična
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 15636
Neznačeno
Vyšívací stolek
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 15360