Jarní aukce 2024

Aleš Mikoláš
Strom v krajině
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 19010
Kubín Jaroslav Kristián
Válečný motiv - Gionghi
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 19016
Tittelbach Vojtěch
Dívka a Harlekýn
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 18996
Líbal
Kostel Panny Marie na Chlumku, Luže
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 19545
Stein Václav
Racci nad mořem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 19505
Nesignováno .
Tkadleny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 19490
Kuba Ludvík - označeno
Stojící akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky: 19475
Jaroš Bohumil
Chaloupka z Sázavy
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 19470
Krasický Marcel
Dívčí poloakt
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 19467
Nesignováno .
Žena držící mísu s ovocem
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 19445