Zimní aukce 2024

Diviš J.
Husopaska
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19310
Stein Václav
Chalupa
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 19240
Johanides Milan
Ležící akt
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 19239
Klementová Jiřina
Keř
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 19238
Louka za domem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19222
Nesignováno .
Dáma
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19220
Monogramista
Karlův most
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19219
Rosenbaumová-Šimková Marie
Vizovické hory
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19215
Značeno
Benediktinský klášter Göttweig
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 19339
Značeno
Antický výjev
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 19338