Zimní aukce 2024

Nesignováno .
Madona
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 19231
Sucharda Stanislav
Upomínková plaketa Praha a Vltava
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18887
Kutálek Jan
Různé motivy - 5 kusů
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky: 19342
Cantagalli Ulisse
Džbán s figurální výzdobou 1
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 19335
Cantagalli Ulisse
Džbán s figurální výzdobou 2
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 19334
Rotter Leonard
Dívka s copem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 19368
Warhol Andy
1 Dollar
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 19314
Bizmayer Ignác
Krojovaná dívka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 18796
Giacometti Alberto
Kráčející muž
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 19237
Neznačeno
Madona s konzolí
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 19279