Podzimní aukce 2023

Židlický Jiří
Jelen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Číslo položky: 18125
Srnec
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 18139
Šimon Tavík František - připsáno
Tržiště
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 18066
Zátiší se zajícem - Akt
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18081
Nesignováno .
Sixtinská Madona - Velký formát
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 18542
Jičínský Josef
Matka s dítětem
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 18087
Neznačeno
Váza
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 18710
Neznačeno
Sedící dívka - Žardiniéra
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 18635
Značeno
Párové vázy - figurální motivy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 18180
Neznačeno
Váza
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 18179