Letní aukce 2023

Nesignováno .
Matka s dítětem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 17905
Nesignováno .
Tři miniatury
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17906
Muž s knihou a dýmkou
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 17899
Hlavica Rudolf
Don Quijote a Sancho Panza
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 18432
Neznačeno
Příbramská madona 7
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17943
Neznačeno
Příbramská madona 6
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 17942
Neznačeno
Příbramská madona 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17937
Neznačeno
Příbramská madona 5
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17941
Neznačeno
Příbramská madona 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 17938
Neznačeno
Příbramská madona 4
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17940