Červnová aukce 2023

BOHEMIA ROYAL IVORY - NOVÁ ROLE
6X malovaný talíř - Volavky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 17672
Neznačeno
Florentský rám - zrcadlo
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 17711
Fischerová – Kvěchová Marie
Ukolébavka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 17515
Warhol Andy
1$
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17609
Neznačeno
Rám
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 16992
Čechová Olga
Ještěrka - Akvarel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 17563
Janeček Ota
Kočka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Číslo položky: 17557
Medek Mojmír
Břízky u vody
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 17652
Špillar Karel
Dívka s copem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 17623
Mašek Jaroslav
Portrét Jaroslava Průchy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17614