Červnová aukce 2023

Neznačeno
Africká soška 4
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 18229
Ouhel Ivan
Bez názvu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 18204
Jaroš Josef
Prosluněný les
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17683
Jaroš Josef
Podvečerní krajina
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 17684
Klečka Ivo
Tanečnice 2x
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18211
Poš Petr
Bota jménem Melichar
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17637
Janeček Ota
Červený akt
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17524
Nesignováno .
Vesnička
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17577
Neznačeno
Africká soška 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 18227
Jaroš Josef
Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 17685