Podzimní aukce 2022

Nesignováno .
Ježíš
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 15866
Značeno
Dívka v šatech
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 16344
Beneš Ladislav
Léto
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 16342
Neznačeno
Schránka na budík
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 16469
Bechyně
Figurální hodiny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 15926
Neznačeno
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 15929
Neznačeno
Hodiny, rámové
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 17102
Neznačeno
Hodiny - staroněmecké
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 17000
Neznačeno
Hodiny - (altdeutsch)
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15956
Chmel Viliam
Zátiší s pohárem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 16274