Jarní aukce 2022

Neznačeno
Důstojník
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 14955
Anýž František
Svatý Jiří
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 14954
Kozák Václav
Pohled na Malou Stranu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14933
Archipenko Alexander
Stojící žena
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 14899
Nesignováno .
Městská periferie
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 65 000 Kč
Číslo položky: 15048
Značeno FN
Stříbrný servis : 7 kusů
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Aktuální cena: 60 000 Kč
Číslo položky: 15061
Mucha Alfons
Dívčí hlava
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 60 000 Kč
Číslo položky: 14956
Neznačeno
Khmerské torzo
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Aktuální cena: 120 000 Kč
Číslo položky: 14896
Forum Romanum
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 15208
Antropius Karel
Krojované ženy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 14966