Jarní aukce 2021

Chochola Václav
Salvador Dalí s fotografií
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 12467
Newton Helmut
Jassera - Rue Aubriot Paris 1977
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky: 12466
Chochola Václav
Salvador Dalí s vejcem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 12468
Nesignováno .
Pastýř
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 15 100 Kč
Číslo položky: 11086
Newton Helmut
Arcangnes 1975
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 12465
Koons Jeff
Rabbit
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 12471
Značeno
Čajovy servis art deco
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11312
Benda Břetislav
Rodina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 10952
Neznačeno
Korbel s figurálními motivy 0,5 l
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 10944
Značeno
Kachny pod sukní
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 10951