Zimní aukce 2020
Plachetnice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9882
Krajina s jezírkem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9902
Muž čtoucí ženě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9547
Bříza a sluky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800
Kč
Číslo položky: 9846
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700
Kč
Číslo položky: 9692
Červený květ
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600
Kč
Číslo položky: 9879
Národní divadlo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600
Kč
Číslo položky: 9685
Rvačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9686
Žena se džbánem
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9566
Stavení na břehu jezera
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9494