Číslo položky: 12284
Odysseus
popis: Barevná serigrafie, dvojlist 30 x 42 cm rozměr tisku: 16 x 12,5 cm, značeno a datováno v sítu, 1983, signováno fixem. , Báseň, signováno autorem. Sbírka -Vladimír Mikule.
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
300 Kč
300 Kč
25.02.2021 19:04
300,00 Kč | 22.2.2021 16:35:48 |