Číslo položky: 12159
Automobil
popis: Litografie, rozměry listu : 24 x 21 cm , tisk: 10,5 x 15,5 cm. Signováno tužkou. . Sbírka -Vladimír Mikule.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč